czwartek, 04 kwiecień 2013 17:17

Witamy na nowej Akademii Joomla!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak zauważyliście zmieniliśmy wygląd naszej strony. Mamy głęboką nadzieje, że jej nowy wygląd przypadnie Wam do gustu. Oprócz zmian wizualnych, zamieściliśmy tu również kilka nowości w postaci dodatków, komponentów i modułów.

Może zacznijmy od szablonu. Znaleźliśmy go na gavick.com, a jego nazwa to Music Free. Ciekawostką zapewne jest fakt, iż jest to szablon całkowicie darmowy. Tutaj możecie zobaczyć, jak wygląda jego demo. Następna nowością jest pojawienie się wyszukiwarki. Nie jest to nic nadzwyczajnego, aczkolwiek bardzo przyda się to na naszej stronie. Ułatwi i skróci czas wyszukiwania pożądanego opisu rozszerzenia. Kolejną nowinką jest moduł Slideshow CK. Bardzo prosty w użytkowaniu, pozwala na różnego kombinacje ze slide'ami. Zainstalowaliśmy również komponent K2, dzięki któremu na naszej stronie znajduje się teraz blog.

Na blogu będziemy Was przede wszystkim informować o wszelkiego rodzaju nowinkach na naszej stronie. Znajdziecie tu informacje na temat komponentów, modułów, dodatków. Będziecie również informowani o naszych szkoleniach, które będziemy na bieżąco organizować.

Nasze działania na stronie będą teraz dużo bardziej intensywne. W planach mamy instalacje jeszcze kilku dodatków. Oprócz tego w najbliższych dniach mamy na celu opisać Wam wszystkie nowe rozszerzenia, które umieściliśmy na naszej stronie. Będziemy również opisywać inne ciekawe rozszerzenia, które z pewnością przydadzą się Wam na swoich stronach. Dodatkowo stale rozwijamy naszą strefę video oferując Wam filmiki, dzięki którym sami nauczycie się tworzyć profesjonalne strony WWW.

Podsumowując, mamy nadzieje, że nowa strona Wam się podoba. Będziemy bardzo wdzięczni, za Wasze opinie i sugestie, dlatego zachęcamy do komentowania. Z przyjemnością dowiemy się co sądzicie na temat nowości na akademiajoomla.pl.

Czytany 1766 razy Ostatnio zmieniany piątek, 05 kwiecień 2013 15:01
Więcej w tej kategorii: Multimedialny kurs Joomla! »

Wideo Joomla!

Poznaj Joomla! i inne systemy CMS. Naucz się kompleksowo tworzyć strony WWW

Najbliższe szkolenia

Przepraszamy, brak imprez.