Komponenty

 

[Nazwa]
community builder
[Zastosowanie]
Dodatekj służy do budowania sieci społecznościowej opartej o system Joomla. Dodaje model rejestracji, przesyłania zdjęć, tworzenia włąsnych profili, prywatnych wiadomości oraz wiele innych niezbędnych do swobodnego przesyłania informacji wewnątrz portalu między użytkownikami. 
[Opis instalacji]
Aby zainstalować należy wybrać Rozszerzenia->Instalator następnie wybrać spakowany dodatek i zainstalować. Instalacja wymaga również pełnej konfiguracji wtyczki oraz przetłumaczenia na język Polski.
[Opis użytkowania]

Dodatek jest w pełni konfigurowalny. Pozwala nie tylko na rejestrację użytkowników i wspomniane wcześniej wysyłanie prywatnych wiadomości. Możemy również przypisywać poszczególnych użytkowników do dowolnych grup przez co o wiele łatwiej jest nimi zarządzać.

Wtyczka jest w pełni skalowalna i bezpieczena, a jej źródło otwarte. Dodatkowym plusem jest system wspomagający translacje wtyczki na dowolny język. 

Dodatek pozwala w ciągu jednego wieczora stworzyć rozbudowany portal z funkcjami społecznościowymi. Gotowy szablon, który dostajemy wraz z wtyczką jest rozbudowany i przejrzysty. System rejestracji pozwala na dopisanie wielu niestandardowych pól do formularza.

 

[Odnośniki]
http://www.joomlapolis.com/downloads


Dodaj komentarz

Wideo Joomla!

Poznaj Joomla! i inne systemy CMS. Naucz się kompleksowo tworzyć strony WWW

Najbliższe szkolenia

Przepraszamy, brak imprez.