Skip to main content

Opakowania foliowe to standard dzisiejszych czasów. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem tego typu opakowań, doświadczony producent worków ldpe zaprasza.

Nasza firma SakFol to miejsce, w którym znajdziecie Państwo szeroką ofertę opakowań z folii. Oferujemy opakowania już od 3 cm szerokości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne opakowania, każde z nich jednak może mieć kontakt z żywnością. Oczywiście wystawiamy stosowne deklaracje zgodności.

Współpraca z nami to współpraca z firmą istniejącą na rynku już od ponad ćwierć wieku. Znamy się na tym, co robimy. Oferujemy doskonałej jakości opakowania foliowe i konkurencyjne ceny. Zapraszamy!

Firma SakFol, do odwiedzenia strony której chcemy państwa zaprosić, to miejsce, w którym już od ponad 25 lat produkujemy opakowania foliowe różnego przeznaczenia, wielkości i kształtu.

Jako producent worków ldpe oraz worków z innych rodzajów folii, od lat stawiamy na jakość naszych produktów i konkurencyjne ceny, dlatego kupując u nas macie Państwo pewność zakupu produktu dobrego i niedrogiego. Wytwarzamy worki różnych rozmiarów, jako jedni z niewielu jednak produkujemy worki bardzo małe. U nas możecie Państwo kupić worki już od 3 cm szerokości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy z naszą firmą.

Szukasz producenta opakowań foliowych? Firma SakFol zaprasza! Oferujemy bardzo szeroki wybór worków foliowych różnego przeznaczenia. Wystawiamy deklaracje zgodności. Wszystkie sprzedawane przez nas worki dopuszczone są do kontaktu z żywnością.

Istniejemy na rynku już ponad 25 lat, od początku naszego istnienia stawiając na jakość i dopasowanie oferty do potrzeb klientów. Nasza firma to nie tylko producent worków ldpe. Produkujemy również worki z innych rodzajów folii. W naszej firmie zakupić możecie Państwo worki różnych rozmiarów, jako jednak z niewielu firm oferujemy jednak opakowania bardzo małe – już od 3 cm szerokości. Zapraszamy do lektury naszej strony i do współpracy.

sakfol.pl