Skip to main content
Co robimy

Agencja Social Media

Zawsze udaje nam się dotrzeć do grupy odbiorców danej marki, ponieważ efektywnie analizujemy styl życia, zachowania, potrzeby oraz opinie wybranych konsumentów. Dobierając stosowne narzędzia i formę komunikacji tworzymy atrakcyjny kontent, jaki zwróci uwagę osób, do których jest skierowana kampania promocyjna. Media społecznościowe to przyszłość – dzięki komputerom, smartfonom i tabletom użytkownicy Internetu spędzają coraz więcej czasu na portalach społecznościowych i coraz częściej wykorzystują je do poszukiwania informacji i opinii o produktach i usługach.

Specjalizujemy się w działaniach na portalach takich jak: Facebook, Twitter, Google +, Nk, Pinterest i LinkedIn. Nasza oferta w podanym zakresie wciąż ulega zmianie, ponieważ Internet dynamicznie się zmienia i rozwija. Śledzimy obecne trendy i jesteśmy z nimi na bieżąco!

Budowanie strategii marketingowej:

Strategia marketingowa

Podstawą każdego działania jest określenie realnych celów. Aby zrealizować plan budujemy kompleksowe strategie – specjalizujemy się w budowaniu zwłaszcza tych długofalowych, wspieranych przez działania skoncentrowane na poprawie wybranych elementów wizerunku Twojej firmy.

Profesjonalne podejście do marketingu internetowego poparte kilkuletnią praktyką pozwala nam na wybór odpowiednich środków do wybranej strategii komunikacji. Za każdym razem wykorzystujemy nowoczesne media, by dotrzeć do jak największej grupy docelowej, do której skierowany jest produkt lub usługa.

01

Marketing szeptany

Korzystając z nowoczesnych rozwiązań, jakie niesie za sobą obecność w wirtualnym świecie, oferujemy obecność na forach internetowych lub serwisach społecznościowych – tam, gdzie są Twoi klienci. Obserwując ekspansję serwisów Web 2.0, z których użytkownicy chętnie czerpią swoją wiedzę oraz wypowiadają się na temat produktów i usług poszczególnych marek, mamy pewność, że ten kanał komunikacji niesie za sobą wielki potencjał. Chcemy zaznaczyć, iż praca jaką wykonujemy w proponowanej przez nas formie jest zawsze zgodna z wszelki wzorcami oraz normami etycznymi.

02

Monitoring Internetu:

Każdego dnia śledzimy najnowsze postępowania konsumentów, blogerów, liderów opinii oraz grup eksperckich, łącząc odmienne opinię na temat poszczególnych marek, które dają nam jej pełen obraz. Dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć odpowiednie działania zarówno w sytuacjach pozytywnego oddźwięku, wykorzystując dobre momenty, jak i w przypadkach zagrożeń, by zażegnać kryzys.

Wszystkie zaistniałe przypadki zestawiamy w raportach, a następnie wyciągamy z nich wnioski, konkluzje przekazując kontrahentom – zależy nam na tym, by na każdym etapie naszych działań było jasne, co aktualnie robimy oraz w którym kierunku należy podążać.

03

Otoczenie Internetu (Środowisko Internetu):
Od wielu lat pracując w branży social media korzystamy z opinii liderów oraz trendseterów. Wiemy, iż w 90% ludzi tworzą „własną” opinię na bazie doświadczeń innych osób, dlatego tak ważna jest rzetelna rekomendacja, by w rzeczywistości produkt zyskał pozytywną opinię potencjalnego klienta. Stosując profesjonalne podejście do kwestii marketingu internetowego oraz mając na uwadze zachowania socjologiczne i psychologiczne, mamy pewność, iż nasi specjaliści w fachowy sposób dotrą do grup docelowych, formułując solidne opinie, które zapadną w pamięć.

Serwisy www:
Przygotowujemy strony, portale, e-sklepy oraz aplikacje, które przy wsparciu profesjonalnej strategii dostarczają zadowalające efekty. Synergia działania, których się podejmujemy w połączeniu z najnowszą technologią zwraca uwagę konsumentów, ponieważ kampanie promocyjne prowadzimy na kilku obszarach równocześnie, co przynosi satysfakcjonujące rezultaty. Tworząc projekty, wykorzystujemy niestandardowe rozwiązania, które odróżniają nas od konkurencji pomysłowością, innowacyjnością, zmysłem estetyki, doskonałością w działaniu oraz dbaniem o każdy, nawet najmniejszy detal. Sprawia to, ze serwisy www stworzone przez Social Zone są doceniane i zapamiętywane przez klientów naszych partnerów biznesowych.